فاطمه سما و زهرا فرشته های آسمانی مامان و بابا
اللهم ارزقنی وَلَداً واجعَلهُ تقیاً زکیاً لیس فی خَلقِهِ زیادهٌ و لا نُقصانٌ و اجعل عاقبتَهُ الی خیر
قالب وبلاگ

سلام شیرین تر از عسلم

totalgifs.com flores-pequenas gif gif rose.gifپنجشنبه عصر به همراه عمه جونی و شوهر عمه و فاطمه جونی و فائزه جونی راهی زیارت حضرت معصومه (س) شدیم. افطار رو در کنار حرم بانوی کریمه اهل بیت خوردیم و خیلی خوشمزه و عالی بود. عمه جونی زحمت سفره افطار رو کشیده بودند و برامون هلیم هم خریدند که خیلی خوشمزه بود.

 

نماز مغرب و عشا رو هم در کنار حرم حضرت معصومه (س) خوندیم و بعد هم دعای زیبای کمیل در اولین شب جمعه ماه مبارک که فوق العاده بود و کلی روحمون رو پرواز داد.

 

بعد هم بستنی و فالوده که بعد از یک روز روزه داری خیلی بجا بود و بهمون مزه داد.

totalgifs.com flores-pequenas gif gif rose.gifسپس راهی مسجد مقدس جمکران شدیم و وصفش از زبان من قاصر است و بسیار بسیار لذت بردم از حضور در آنجا. سحر هم آنجا بودیم و سحری رو اونجا خوردیم و بعد از نماز صبح راهی خونه شدیم.


راستی نوشت 1: امسال فاطمه جونی روزه اولی هستند و ما هم شب اول ماه مبارک براش کیک خریدیم و حضورش در اولین مهمانی خدا رو جشن گرفتیم. انشاالله خدا بهش قوت و توان مضاعف بده تا روزه هاش رو کامل بگیره.

الحمدلله علی کل نعمته

[ ۱۳٩٢/٤/٢٢ ] [ ٢:٤٥ ‎ب.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]

سلام گل مادر

امروز اولین روز از ماه مهمانی خدا هست. ماه پربرکت رمضان. انشاالله توفیق بندگی در این ماه روزی ما باشه و ماه ظهور امام مهربانی ها امام زمان (عج) روحی و ارواحنا فداه.

می شود این رمضان موعد فردا باشد

آخرین ماه صیام غم مولا باشد

میشود در شب قدرش به جهان مژده دهند

که همین سال ظهور گل زهرا باشد

 

امسال برای خودمون یه برنامه جدول بندی شده درست کردیم تا اگه خدا کمکمون کنه بهتر بتونیم از برکات این ماه بهره مند شویم. سال پیش توی این ماه بزرگ خدا بهمون علی اکبر جونم رو هدیه داد و ما منتظر عیدی ماه شعبانمون در ماه رمضان امسال هستیم. خدا جونم به ما هم نظر لطفی کن بحق امام رئوفمان امام رضا (ع).

خبر خوش اینکه عمو محمدعلی دوست همسرجان هم که باهاشون رفته بودیم شمال دارند نی نی دار می شوند و ما همه خیلی خیلی خوشحالیم. انشاالله نی نی شون رو صحیح و سلامت در آغوش بگیرند.

الحمدلله علی کل نعمته

[ ۱۳٩٢/٤/۱٩ ] [ ۸:٤٦ ‎ق.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]

سلام بر دردانه گلم

چهارشنبه شب اولین شبی بود که خونه خودمون توی آهو خوابیدیم و باباحاجی همسرجان هم اون شب به ما افتخار دادند و با اصرار همسرجان اون شب پیش ما موندند و خدا رو شکر اولین شب با برکت حضور باباحاجی عزیزمفرشته بسیار خاطره انگیز شد.

جمعه صبح زنعمو زیبا و دخترعموها اومدند و رفتیم سر آب کهریز و باغ هزارخانی که عمو برای دخترها درست کرده بود و آلبالو ها هم رسیده بود و مشغول آلبالو چیدن شدیم.

یک دفعه به ذهن مبارک خطور کرد که آش درست کنیم. البته هیچ چیزی تدارک ندیده بودیم.

دیروز آبجی خانوم  رشته و زردچوبه و فلفل و عدس برای تهران خریده بود و توی صندوق عقب ماشین بود و این شد استارت وسایل مورد نیاز.عینک اول صبح هم یه آقایی بهمون گفت که چغندر کاشته و بریم بچینیم برای آش ماه مبارک رمضان و سبزی آشمون هم جور شد و من و دخترعموها رفتیم از زمین چیدیم.

یکی از آهویی ها هم توی دل دشت یه خونه ییلاقی درست کرده و با عمو محسن هم دوست بود و رفتیم از اون آقای مهربون که دکتر هم بودند روغن و پیاز گرفتیمتعجب و برای درست کردن بلال هم من یه قابلمه همراهمون برده بودیم و وسایل مورد نیاز تکمیل شد.

همسرجان رفت دور قابلمه رو گل مالی کرد و از آب چشمه پر کرد و باباجونم بساط اجاق صحرایی رو راه انداخت و آش رشته هوسونه رو برامون درست کرد.

برادر زنعمو هم با دوست هاش از تهران اومده بودند و بهشون گفتیم سر راه برن کاسه و قاشق و کشک بیارن و آش دسته جمعی خوشمزه ایخوشمزه خوردیم. جای همه دوستان خالی. به من و همسرجان حسابی مزه داد خصوصاً هوا هم خنک بود و باد میومد و هوای آش خوری بود اساسی

[ ۱۳٩٢/٤/۱٥ ] [ ٤:۱٩ ‎ب.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]

سلام بر میوه دل مامان

امروز صبح که داشتم با همسرجان میومدیم سرکار و مثل همیشه ذهنم درگیر استرس و نگرانی بود توی یکی از بیلبوردهای شهر یه جمله خیلی جالب دیدم که کلی حالم رو خوب کرد نوشته بود:

карандашنگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت خدای فردایت هم هست.

این جمله خیلی به من آرامش داد و همینه که در قران اومده

свечаالا بذکر الله تطمئن القلوب свеча

цветочекچهارشنبه هفته گذشته رفتیم آهو. خونه مامان اینا تکمیل شده بود و وسایل هاش رو چیدیم. این خونه مورد علاقه همسرجان هست و با علاقه ی زیادی درخت هاش رو کاشته و الان هم که ماشاالله درخت ها به بار نشستند و عشق ما رو به آهو رفتن چندین برابر کردند. اگه خدا بخواد امشب هم راهی آهو هستیم. مامان جونی و حمیدرضا با ما برنگشتند تهران و حسابی دلمون براشون تنگ شده.

divider-177.gif

цветочекاین چند روزه با همسرجان یه تصمیم خیلی مهم در مورد آینده کاری من گرفتیم.مژه انشاالله سال 93 برامون نویدبخش یه تغییر بزرگ هست. این تصمیم گیری رو مدیون رضوان جونقلب دوست عزیز وبلاگیم هستم که با خوندن پست هاش من رو به فکر تغییر واداشت و نرم نرمک در حال تغییر هستم. انشاالله توی این مسیر کریمه اهل بیت خانوم فاطمه معصومه (س) دستم رو بگیره که سخت محتاج توجهات خاصه ایشون هستم.

برای دوستان نوشت: آهو اسم روستای پدری من و در استان مرکزی می باشد.

راستی نوشت: توی حیاط آهو یه بوته گل گاوزبان داریم که هر روز صبح و عصر گل میده . این دفعه یه چایی گل گاوزبان آتیشی محصول حیاط خودمون رو خوردیم. خدایا شکرت

گل گاوزبان

[ ۱۳٩٢/٤/۱٢ ] [ ۸:۳٢ ‎ق.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]

سلام عزیزم

میلاد پدر مهربانمان حضرت مهدی (عج) مبارک.

بزرگترین آرزوی من و بابایی اینه که سرباز واقعی برای صاحب الزمان (عج) باشی هرچند با حجم گناهی که روی دوشمان تلنبار کرده ایم چشم امیدمان به لطف خدای مهربان است.

خدای مهربونم عیدی امسال نیمه شعبان رو ظهور مولامون قرار بده و معرفت و شناختی برای بنده واقعی بودن. ای خدایی که دگرگون کننده قلب هایی قلب های ما را در آماج فتنه های آخرالزمان در صراط المستقیم بندگی ثابت و استوار بدار.هر ساله شب نیمه شعبان با دیدن چراغونی ها و ارادت هایی که مردم به امام ثانی عشر دارن دلم گرم میشود که ما مردم کوفه نیستیم و هرساله با دیدن مراسم مملو از گناهی که قلب امام زمان (عج) را می شکند دلم برای مظلومیت امام غریبم میسوزد.

آقا ببخشمان که یادمان رفته نیمه شعبان شب احیا گرفتن و دعا برای فرج و گشایش است. آقا فرزندانمان را به خودت می سپارم تا در هیاهوی رنگ ها و فتنه ها خودت مراقبشان باشی. دلم گرفته است.

افسران - ز لطف روی تو دست از ترنج نشناسم...

امام عزیزم میلادت مبارک. از برکت دم مسیحایی شماست که محبت اهل بیت در دلمان ریشه دارد. این محبت را قرین با معرفت و عمل در نسل و ذریه ما هم قرار بده.

الهی آمین

[ ۱۳٩٢/٤/٢ ] [ ٩:۳٢ ‎ق.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]

سلام نمکدون مامان

امروز شنبه روز اول هفته اول ماه تیر و اول فصل تابستون هست. امیدوارم امروز آغاز هفته ای امام زمانی ماهی پیامبری و فصلی خدایی باشه.


آلبوم تصاویر ولادت حضرت علی اکبر (سلام الله علیها)

پسر ارباب عالم                              نوه ی شاه حنینه

جوونیمون همه وقفه                      جوون امام حسینه

یابن سلطان                               یابن ارباب

یا علی بن حسین                        گدا تو دریاب

یا علی اکبرziba روز پنجشنبه طبق روال سال های گذشته برای ولادت حضرت علی اکبر (ع) مولودی داشتیم. اگه خدا قبول کنه از سال 88 با همت مامان جونی برای ولادت پسر ارشد ارباب و آقامون علی بن الحسین مولودی می گیریم.

یا علی اکبرzibaهرسال ابوالفضلی و دایی مصطفی مداح های مولودی هستند و از یک ماه قبل من و ابوالفضلی در تدارک شعر و سرود برای شب ولادت هستیم. امسال دوست باباجونم حاج حسین که مداح اهل بیت و مدیر کاروان سفرهای زیارتی هستند هم به ما افتخار دادند و با خانواده تشریف آوردند و برامون مولودی خوندند. بسیار بسیار شب رویایی و لذت بخشی برای ما بود.

از نسل حیدری و دلاورتر از تو نیست 
   یعنی پس از علی علی اکبرتر از تو نیست 
   منطق قبول داشت که با خلق و خوی تو 
   شخصی میان خلق پیمبرتر از تو نیست 

یا علی اکبرzibaامسال ما یه علی اکبر کوچولو هم داشتیم که وجودش رو از برکت و لطف حضرت علی اکبر (ع) داریم و برامون یه موهبت بزرگ هست.

یا علی اکبرzibaامسال از بین همه مهمون ها قرعه کشی کردیم و کتاب پدر، عشق، پسر سیدمهدی شجاعی رو به 4 نفر هدیه کردیم. من عاشق این کتاب هستم و با خوندن تک تک سطورش گریه کردم.این هم فایل دانلود کتاب هدیه ولادت حضرت علی اکبر (ع) به دوستان مجازی. انشاالله بخونید و برای ما هم دعا کنید.

یا علی اکبرzibaبرای بچه های مولودی هم که ماشاالله حدود 15 نفری بودند و خیلی هم شیطون بلا و شیرین بودند بادکنک خریده بودیم و همه رو عصر باد کردیم و روی چوب بستیم و آخر جشن بهشون هدیه دادیم.

یا علی اکبرzibaمامان و آبجی محبوبه هم زحمت کشیده بودند و سالاد الویه درست کرده بودند. دستشون درد نکنه . انشاالله خدا حاجت هاشون رو روا کنه.

الحمدلله علی کل نعمته

خدا یا شکر که توفیق برگزاری جشن ولادت حضرت علی اکبر (ع) رو به ما عنایت کردی.

شکر که محبت اهل بیت رو در دل های ما جا دادی.

به کرم و بزرگواریت در دل های نسل و ذریه ما هم عشق به اهل بیت رو قرار بده عشقی توام با معرفت و عمل. الهی آمین 

[ ۱۳٩٢/٤/۱ ] [ ٩:٤۸ ‎ق.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

ذکر دل بود یا علی مدد بی حد و عدد یا علی مدد ولایه علی بن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی من و همسر عزیزم ابوالفضل 18 آبان ماه سال 86 پیوند آسمونی بستیم و 21 مرداد سال 87 با هم همخونه شدیم و خاطراتمون رو با هم اینجا ثبت می کنیم به یادگار برای عزیزانمون انشاالله که لایق تربیت فرزندانی علوی و مهدوی باشیم. روز نهم فروردین ماه 93خدای مهربون ما رو لایق پدر و مادر شدن کرد. فرشته کوچولوی ما فاطمه سما امانت بزرگ خداوند رحمان به ماست.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
Daisypath Anniversary tickers


線香花火ブログパーツ

[PR] 面白タイピングに挑戦!

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
  • بک لینک | قالب وبلاگ