فاطمه سما و زهرا فرشته های آسمانی مامان و بابا
اللهم ارزقنی وَلَداً واجعَلهُ تقیاً زکیاً لیس فی خَلقِهِ زیادهٌ و لا نُقصانٌ و اجعل عاقبتَهُ الی خیر
قالب وبلاگ

سلام حبه انگور مامان

دیروز همزمان با جشن میلاد امام رضا (ع) فرشتهخاله محبوبه به بهانه دور هم بودن برای علی اکبر جونم جشن دندونی گرفته بود. من و خاله هم حسابی خونه رو تزئئین کردیم با کلی شکلک دندون و چیزهای دیگهعینک. آش دندونی خوشمزهمامان جون هم فوق العاده خوشمزه بود. دیداری از فامیل تازه شد الحمدلله همه خوب بودند و به هممون خوش گذشت.

ما آهویی ها رسم داریم وقتی دندون نی نی توی پیله هست آش دندونی می پزیم تا دندون نی نی راحت تر در بیاد.ابرو انشاالله علی اکبر جونم هم زودتر دندونش از پیله در بیاد و اذیت نشه. خاله قربون اون قد و بالاش بره.

دیروز چهارمین سالگرد عقد خاله جونی هم بود. 8/8/88 روز میلاد امام رضا (ع) خاله و عموحسین پیوند آسمونی بستند. هوراخاله ای انشاالله سالیان سال با عمو و علی اکبر جونم شاد و سلامت باشید.قلب

[ ۱۳٩٢/٦/٢٧ ] [ ۱:٠٦ ‎ب.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]

سلام بر عشق مامان و بابا

میلاد هشتمین اختر آسمان ولایت و امامت امام مهربانی ها امام رضا (ع) بر شما مبارک. ایام ولادتی آقا دلم بسیار شاد بود و با دیدن پخش مستقیم حرم رضوی از تلویزیون آسمان چشمهایم بارانی. دلم برای زیارت آقا خیلی تنگ شده. دلم میخواد برم حرم و ازشون تشکر کنم به خاطر نگاه مخصوصشان به ما. بخاطر چشم پوشی به بدی هایمان و دوباره و صدباره دستمان را گرفتن. دلم برای رواق دارالحجه خیلی خیلی تنگ است و میدانم که میطلبیمان به پابوسی. ما چشم به عیدی گرانبهای شما داریم آقا.

امام مهربانی ها به ما لطف کن و فرزند کوچک ما را بعنوان خادم و کنیزی قبول کن بر ما منت بگذار بحق فرند عزیزتان امام جواد (ع).

آنانکه عاشقند به دنبال دلبرند
هر جا که می روند تعلق نمی برند

از آنچه که وبال ببینند خالی اند
عشاق روزگار ، سبکبال می پرند

پرواز می کنند به هر جا که جلوه ای ست
گاهی ملائک اند و گاهی کبوترند

دل را به دست هر کس و ناکس نمی دهند
دلداده ی قدیمی آل پیمبرند

آنان که عاشق علی و فاطمه شدند
مدیون خانواده موسی بن جعفرند!

ما عاشقیم عاشق زهرا و حیدریم
ما شیعیان کشور موسی بن جعفریم

آدم بدون مهر تو انسان نمی شود
سلمان بدون عشق مسلمان نمی شود

آن گردنی که تیغ تو را بوسه می زند
سوگند می خوریم ، پشیمان نمی شود

وقتی کبوتران حریمت ، گرسنه اند
گندم برای سفره ما ، نان نمی شود

باید هزار قرن ، حکومت کنی مرا
سلطان چند روزه ، که سلطان نمی شود

تو خوب جایی آمده ای سروری کنی
هر رعیتی که رعیت ایران نمی شود

تو هشتمین پیمبر قرآنی منی
حق خدا و حق مسلمانی منی

تو آسمان عشقی و خورشید گنبدی
خورشید هشتمی و به ایران خوش آمدی

تو کربلایی و نجفی و مدینه ای
یعنی شهید و شاهد و مشهود و مشهدی

نُه چشمه از علوم ، به قلب تو جاری است
با این حساب ، عالم آل محمدی

تو آمدی و آمدنت رفتنی نداشت
مانند آفتاب تو در رفت و آمدی

ای آبروی جن و ملک خاکبوسی ات
عالم فدای جلوه شمس الشموسی ات

زائر شدم نسیم ، صدای مرا گرفت
از دستم التماس دعای مرا گرفت

یک شب کنار پنجره فولاد ، مادرم
آن قدر گریه کرد ، شفای مرا گرفت

یک پارچه گره زد و تا سالهای سال
« سهمیه امام رضا » ی مرا گرفت

صحن تو ، آسمان تو ، گنبد طلای تو
حتی مجال کرب و بلای مرا گرفت

ایمان نداشتم که ضمانت کنی مرا
تا اینکه آهو آمد و جای مرا گرفت

میلاد امام رئوف مبارک

[ ۱۳٩٢/٦/٢٧ ] [ ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]

سلام بر عزیز دلم

امروز وبلاگ شما یک ساله شد. هوراهوراهورا

توی این یک سال کلی دوستای وبلاگی پیدا کردم که بسیار بسیار برای ما ارزشمندند. هر روز با خوندن مطالبشون کلی نکته یاد گرفتم با خنده هاشون خندیدمنیشخند و از ناراحتی هاشون از ته دلم ناراحت شدمناراحت.

اولین دوستای وبلاگیم مامان و بابای امیرحسین قندی بودند که اتفاقاً من همزمان با تولد امیرحسین باهاشون آشنا شدم و عاشق خانواده صمیمی و گرمشون هستمقلب و بعد هم فاطمه مامان زهرا کوچولو عمه جونی امیرحسین که من عاشق خودش و دختر خوردنیشمقلب.

بعد هم دوستای دیگم مامان حسین جون قلبکه از اول بارداریشون باهاشون همراه بودم و امروز نوشته بودند که زایر امام مهربانی ها هستند و کلی دلم هوای زیارت کرد. مهتاب جونی مامان حلما کوچولو قلبکه خیلی خیلی مهربونه و به ما لطف داره.

آرام جان مامان علامه کوچولو قلبکه از ته دلم برای شفای پدر بزرگوارشون دعا می کنم.

مامان گل طاها و تارا قلبقلبکه خیلی حکیمانه می نویسه . مامان علی خوشتیپقلب با آشپزی های فوق العاده اش. رضوان جون عزیزم قلبکه دیدم رو نسبت به خانه داری و خانواده عوض کرد و . . .

یک سال از روز های تلخ و شیرینمان نوشتم. از دغدغه هایمان و از آرزوی داشتنت که به شیرینی وصال رسید و الان در اولین روز ماه سوم بارداریم خدا را به خاطر همه نعمت هایی که به ما داده است شاکرم.لبخند

الحمدلله علی کل نعمه

[ ۱۳٩٢/٦/٢٠ ] [ ۱:۱٥ ‎ب.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]

سلام دردانه عشقولی مامان

این روزهای با تو بودن در نهایت سختی و شیرینی می گذرد. امان از این تهوعسبز و معده درد که دست از سرم بر نمیدارد و روزهایم رنگ و بوی دیگری گرفته است.

این روزها از تمام غذاها بدم میاد و خیلی خیلی بد غذا شدم.ناراحت میوه هم معده دردم را تشدید می کند و واقعا مانده ام که چه چیز بخورم که ضعف نداشته باشممتفکر. خدایا شکرت به خاطر درک این لحظه ها شکر

روز 7 شهریور استعفایم رو نوشتم و انشاالله به زودی بازنشسته می شوم . صبح ها که سوار ماشین می شوم که بیاییم سرکار انگار که روی دریا در حال حرکت هستم و خیلی خیلی حالم بد می شود. شیرینی داشتنت به تمام سختی ها غالب استماچ. الحمدلله.

دوهفته پیش جمعه شب بابایی زودتر از همیشه از فوتبال اومد و گفت که پای دایی مرتضی جونی شکستهناراحت و با اورژانس رفته بیمارستان و خودش هم رفت بیمارستان. فرداش پای دایی رو عمل کردند و پلاتین گذاشتند الحمدلله که الان بهترند. این چند روزه هم رفتیم بهشون سر زدیم . خاله سعیده جونی و نگار خانومی هم اومدند تهران و یک شب که بابایی بیمارستان پیش دایی بود من رفتیم خونه دایی جون و کلی با خاله سعیده جونی خواهرانهقلب داشتیم.

مامان جونی و باباجونی و حمیدرضا هم از یکشنبه تا جمعه هفته قبل آهو بودندمژه و من حسابی تنها بودم به اصرار من جمعه برگشتند و فردا دوباره میروند آهو تازه علی اکبر جونم رو هم می برند و آخر هفته ما سه تا تنهاییم.گریه

عاشق این روزهام با تمام سختی هایشبغل الحمدلله علی کل نعمه

[ ۱۳٩٢/٦/۱٩ ] [ ۱:۳۸ ‎ب.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
[ ۱۳٩٢/٦/٧ ] [ ٩:۱٧ ‎ق.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
[ ۱۳٩٢/٦/٥ ] [ ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

ذکر دل بود یا علی مدد بی حد و عدد یا علی مدد ولایه علی بن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی من و همسر عزیزم ابوالفضل 18 آبان ماه سال 86 پیوند آسمونی بستیم و 21 مرداد سال 87 با هم همخونه شدیم و خاطراتمون رو با هم اینجا ثبت می کنیم به یادگار برای عزیزانمون انشاالله که لایق تربیت فرزندانی علوی و مهدوی باشیم. روز نهم فروردین ماه 93خدای مهربون ما رو لایق پدر و مادر شدن کرد. فرشته کوچولوی ما فاطمه سما امانت بزرگ خداوند رحمان به ماست.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
Daisypath Anniversary tickers


線香花火ブログパーツ

[PR] 面白タイピングに挑戦!

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
  • بک لینک | قالب وبلاگ