فاطمه سما و زهرا فرشته های آسمانی مامان و بابا
اللهم ارزقنی وَلَداً واجعَلهُ تقیاً زکیاً لیس فی خَلقِهِ زیادهٌ و لا نُقصانٌ و اجعل عاقبتَهُ الی خیر
قالب وبلاگ

سلام به عسل طلا

میبینم که جات خیلی خوبه و به شما خوش میگذره . انگاری که دلت نمیخواد بیای بغل مامان و بابا. بله باشه ما که دلمون برات یه ذره شدهمژهمنتظرتیم .

مامان و بابا جون ابوالفضلی چندوقتیه که اومدند تهران و خونه ی عمه جونی هستند و شب جمعه هم همگی خونه مامان جون و بابابزرگی دعوت داشتند و مامانی یه آش جوی خیلی خوشمزه خوشمزهدرست کرده بود.

جمعه صبح هم با مامان و بابای ابوالفضلی و عمه جونی رفتیم خونه همسایه بابابزرگ اینا و همسایشون خیلی مرد مهربون و دوست داشتنیه و این اولین سفر بابابزرگی با مترو بود. ناهار هم خونه دایی مصطفی بودیم و علیرضا کوچولو هم خیلی بامزه شده و کلی باهاش بازی کردیم.

عصر با ابوالفضلی رفتیم خونه باباحاجی‌ (بابابزرگ ابوالفضلی) و از صبح خیلی دلم شور میزد چون که میگفتند باباحاجی با عموجون رفتند بیمارستان برای پادرد باباحاجی و منم با خودم کلنجار میرفتم که باباحاجی که روز جمعه به خاطر پادرد که نمیره بیمارستان.

وقتی رسیدیم اونجا باباحاجی خوابیده بود و پاش هم باندپیچی بود و عمو احمد هم اونجا بود . باباحاجی تعریف کرد که شب قبل بعد از نماز مغرب و عشا که از مسجد آمده بیرون  ماشین بهش زده و از روی کاپوت ماشین هم رد شده و پرت شده زمین و دیشب با آمبولانس رفته بودند بیمارستان و تا ساعت 4 صبح توی بیمارستان بودند و خدا رو هزاران مرتبه شکر که باباحاجی سالمه و فقط تاندون پاش کشیده شده بود . باباحاجی میگفت که توی مسجد صدقه داده بوده و خدا هم رفع بلا کرده.

مامان جان شما هم  صدقه و کمک به فقیران رو فراموش نکن. خدا هم توی شرایط سخت دست شما رو میگیره. انشاالله

[ ۱۳٩۱/٧/٢۳ ] [ ۱٠:٠٤ ‎ق.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

ذکر دل بود یا علی مدد بی حد و عدد یا علی مدد ولایه علی بن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی من و همسر عزیزم ابوالفضل 18 آبان ماه سال 86 پیوند آسمونی بستیم و 21 مرداد سال 87 با هم همخونه شدیم و خاطراتمون رو با هم اینجا ثبت می کنیم به یادگار برای عزیزانمون انشاالله که لایق تربیت فرزندانی علوی و مهدوی باشیم. روز نهم فروردین ماه 93خدای مهربون ما رو لایق پدر و مادر شدن کرد. فرشته کوچولوی ما فاطمه سما امانت بزرگ خداوند رحمان به ماست.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
Daisypath Anniversary tickers


線香花火ブログパーツ

[PR] 面白タイピングに挑戦!

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
  • بک لینک | قالب وبلاگ