فاطمه سما و زهرا فرشته های آسمانی مامان و بابا
اللهم ارزقنی وَلَداً واجعَلهُ تقیاً زکیاً لیس فی خَلقِهِ زیادهٌ و لا نُقصانٌ و اجعل عاقبتَهُ الی خیر
قالب وبلاگ

سلام گلکم

خدا روشکر خوبیم و خوش و درحال خرید و کار و بارهای عید.

روزهای زمستانی اسفند خیلی روزهای خوبیه و همش خبر عیدی و پاداش و خبرهای خوبه و تند تند میگذره خصوصاً امسال که روز به روز به تولد علی اکبر جونم نزدیک میشویم و برای بدنیا اودمنش لحظه شماری می کنیم.

پنجشنبه با ابوالفضلی رفتیم فروشگاه شهر.وند و خرید کردیم و ناهار هم عمواحمداینا اومدند خونمون و خیلی خوش گذشت و شب هم بقصد خرید برای من رفتیم مرکز خرید زیتون که من هیچی نتونستم بخرم ولی ابوالفضلی چندتا پیراهن خرید انشاالله که بخوشی بپوشه.94919_shopping.gif

جمعه هم صبح زود از خواب بیدار شدیم و با ابوالفضلی رفتیم دعای ندبه و خیلی عالی بود تازه مامان جونم هم اومدن اونجا بعد هم رفتیم خونه مامان اینا و با همدیگه رفتیم زیارت اهل قبور به بهشت زهرا و من خیلی وقت بود که نرفته بودم و دلم برای مادرزهرای مهربونم یه ذره شده بود. خدا همه رفتگان رو بیامرزه و ناهار هم مهمون بابابزرگی بودیم و خوش گذشت فقط جای آبجی گلم خیلی خیلی خالی بود.

خبر خوب اینکه عمورضا اینا خونه خریدند  و ابوالفضلی عصر جمعه رفت کمکشون و منم با حمیدرضا جونم و مبینای عسل Hippie بودم و با هم موسیقی سرنای نوروز گروه ر.ستاک رو که از شهرو.ند خریدم و گوش دادیم و خیلی عالی بود.

منتظر عیدی خوب از طرف خدای مهربونم هستم. شما هم از خدا بخواه که بشینی توی دل مامانی و تعطیلات عید رو با هم باشیم. For You

[ ۱۳٩۱/۱٢/۱٢ ] [ ٤:٥٧ ‎ب.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

ذکر دل بود یا علی مدد بی حد و عدد یا علی مدد ولایه علی بن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی من و همسر عزیزم ابوالفضل 18 آبان ماه سال 86 پیوند آسمونی بستیم و 21 مرداد سال 87 با هم همخونه شدیم و خاطراتمون رو با هم اینجا ثبت می کنیم به یادگار برای عزیزانمون انشاالله که لایق تربیت فرزندانی علوی و مهدوی باشیم. روز نهم فروردین ماه 93خدای مهربون ما رو لایق پدر و مادر شدن کرد. فرشته کوچولوی ما فاطمه سما امانت بزرگ خداوند رحمان به ماست.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
Daisypath Anniversary tickers


線香花火ブログパーツ

[PR] 面白タイピングに挑戦!

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
  • بک لینک | قالب وبلاگ