فاطمه سما و زهرا فرشته های آسمانی مامان و بابا
اللهم ارزقنی وَلَداً واجعَلهُ تقیاً زکیاً لیس فی خَلقِهِ زیادهٌ و لا نُقصانٌ و اجعل عاقبتَهُ الی خیر
قالب وبلاگ

سلام بر دلبرک ناز مامان

نمی دونم الان در چه حالی و چقدر به من و بابایی نزدیک شدی یا اینکه هنوز دوری ولی بدون عاشقانه دوستت دارم و برامون عزیزترینی.

این روزها در کنار علی اکبر جونم حسابی خوش می گذره و عصر ها که از سرکار تعطیل میشم مشتاق دیدنشم و دلم براش یه ذره شده.

divider-188.gif

عمه جون آمنه روز چهارشنبه اثاث کشی کردند و رفتند خونه جدید که خیلی نقلی و بامزه هست و یه خونه دربست و حیاط کوچولویی هم داره و خیلی باصفا و من از مدلش خوشم اومد و از ته دل دعا کردم که انشاالله زود زود خونه بخرند و از مستاجری خلاص بشوند.

divider-177.gif

پنجشنبه ظهر که از سرکار اومدیم رفتیم دنبال بابابزرگ و بابا حاجی و راهی دهات شدیم. توی ماشین من کتاب کمی دیرتر رو که خیلی وقت پیش خریده بودم و هنوز نخونه بودم رو خوندم و بسیار بسیار عالی بود و بسی لذت بردم از خوندش و افسوس از اینکه چقدر از امام زمان (عج) دوریم.

بین راه به پیشنهاد باباحاجی کنار یکی از رستوران های بین راهی برای استراحت توقف کردیم و باباحاجی بهم گفت بیا بریم قهوه خونه یه چای بخوریم و بکار بردن اصطلاح قهوه خونه برام خیلی جالب بود.

بابابزرگ رو مزرعه نو پیاده کردیم . بابا جون می خواست به درخت ها و جوجه هاشون o_chick36.gifسربزنه و بعد هم رفتیم دستجرده و با بابا حاجی رفتیم خونه عموعباس و عمو عباس به باباحاجی می گفت داشی و عبارت قشنگی بود و با مهربونی خاصی هم همراه بود و به دل می نشست.

смайликсмайликсмайликсмайликсмайлик

و سرانجام رفتیم آهو و اول از همه هم رفتیم سراغ زمین خودمون و بابا و پسر دایی محمد، آقا کمال هم اونجا بودند و دیوارهای خونه تموم شده بود و بابا هم داشت نقشه تیغه های داخلی رو می کشید . هوا هم بسیار بسیار سرد بود و انگار نه انگار که اردیبهشته.

درخت هامون هم پر از شکوفه بودند و دیدن درخت هایی که خودمون کاشتیم برامون لذت بخش بود.

شب هم رفتیم خونه محمد دایی و همیشه کنار زهرا جونی با محبت های بچگانه مادرانه اش بهمون خوش می گذره. عمو محسن اینا هم اونجا بودند و بعد از شام یک دفعه حالم به شدت بد شد و دل درد و دل درد و دل درد 

شبونه با زنعمو زیبای عزیز و وحیده جون رفتیم بیمارستان و خدا رو شکر مشکل حادی نبود و معده دردی که مدت ها بود دست از سرم برداشته بود دوباره برگشته و این بار با شدت بیشتر. دکتر یه سری قرص داد medz.gifو راهی خونه عمومحسن شدیم.

باباجونم خیلی نگرانم شده بود و بعد که برگشتیم من رو در آغوشش گرفت و بوسم کرد و کلی از بابت اینکه سلامتم خدا رو شکر کرد و منم قند تو دلم آب می کردند و از این همه مهربونی و دل نازکی بابا مشعوف بودم.

جمعه صبح خدا رو شکر حالم خوب بود و بعد از صرف پنیر و کره محلی آهو که حرف نداره با زنعمو و بچه ها رفتیم قراجه برای چیدن سبزی صحرایی بین راه دخترعمو معصومه ام و فرشته هم بهمون ملحق شدند و کلی سبزی چیدیم. من دنبال گندینه (نوعی سبزی محلی که به خاطر بوش به این نام معروفه) بودم و مامانم این سبزی رو خیلی دوست داره و باهاش نون و کوکو درست می کنه و طعمش عالیه.

سبزی های دیگه ای  مثل غازی یاقی، چربک، کدوک و ... رو هم چیدیم برای آش و قرمه سبزی و سبزی پلو .من البته اگه تنهایی دوباره برم بسختی بتونم از بین اون همه علف شناساییشون کنم.Painter

دیدن برگ های سبز تازه جوونه زده و درخت های پرشکوفه Photographerکلی حالم رو خوب کرد و توی دشت ها پر بود از گل های زرد و بنفش که خیلی صحنه های چشم نوازی بود و به من خوش گذشت و جای مامان گلم و آبجی جونم خالی بود.

خلاصه حسابی به من خوش گذشت ولی بیچاره ابوالفضلی هنوزم با ویروس لعنتی سرماخوردگی درگیره و به اندازه من بهش خوش نگذشت.

خدا رو شکر که امسال خودمون ماشین داریم و می تونیم برویم مسافرت جای جینگولکم هم خالی بود اگه پیش مامان بودی توی اون هوا حسابی تفریح می کردی بدو بیا که مشتاقانه منتظرتیم.

[ ۱۳٩٢/٢/۸ ] [ ٢:٤۸ ‎ب.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

ذکر دل بود یا علی مدد بی حد و عدد یا علی مدد ولایه علی بن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی من و همسر عزیزم ابوالفضل 18 آبان ماه سال 86 پیوند آسمونی بستیم و 21 مرداد سال 87 با هم همخونه شدیم و خاطراتمون رو با هم اینجا ثبت می کنیم به یادگار برای عزیزانمون انشاالله که لایق تربیت فرزندانی علوی و مهدوی باشیم. روز نهم فروردین ماه 93خدای مهربون ما رو لایق پدر و مادر شدن کرد. فرشته کوچولوی ما فاطمه سما امانت بزرگ خداوند رحمان به ماست.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
Daisypath Anniversary tickers


線香花火ブログパーツ

[PR] 面白タイピングに挑戦!

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
  • بک لینک | قالب وبلاگ