فاطمه سما و زهرا فرشته های آسمانی مامان و بابا
اللهم ارزقنی وَلَداً واجعَلهُ تقیاً زکیاً لیس فی خَلقِهِ زیادهٌ و لا نُقصانٌ و اجعل عاقبتَهُ الی خیر
قالب وبلاگ

سلام عزیزم

میلاد پدر مهربانمان حضرت مهدی (عج) مبارک.

بزرگترین آرزوی من و بابایی اینه که سرباز واقعی برای صاحب الزمان (عج) باشی هرچند با حجم گناهی که روی دوشمان تلنبار کرده ایم چشم امیدمان به لطف خدای مهربان است.

خدای مهربونم عیدی امسال نیمه شعبان رو ظهور مولامون قرار بده و معرفت و شناختی برای بنده واقعی بودن. ای خدایی که دگرگون کننده قلب هایی قلب های ما را در آماج فتنه های آخرالزمان در صراط المستقیم بندگی ثابت و استوار بدار.هر ساله شب نیمه شعبان با دیدن چراغونی ها و ارادت هایی که مردم به امام ثانی عشر دارن دلم گرم میشود که ما مردم کوفه نیستیم و هرساله با دیدن مراسم مملو از گناهی که قلب امام زمان (عج) را می شکند دلم برای مظلومیت امام غریبم میسوزد.

آقا ببخشمان که یادمان رفته نیمه شعبان شب احیا گرفتن و دعا برای فرج و گشایش است. آقا فرزندانمان را به خودت می سپارم تا در هیاهوی رنگ ها و فتنه ها خودت مراقبشان باشی. دلم گرفته است.

افسران - ز لطف روی تو دست از ترنج نشناسم...

امام عزیزم میلادت مبارک. از برکت دم مسیحایی شماست که محبت اهل بیت در دلمان ریشه دارد. این محبت را قرین با معرفت و عمل در نسل و ذریه ما هم قرار بده.

الهی آمین

[ ۱۳٩٢/٤/٢ ] [ ٩:۳٢ ‎ق.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

ذکر دل بود یا علی مدد بی حد و عدد یا علی مدد ولایه علی بن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی من و همسر عزیزم ابوالفضل 18 آبان ماه سال 86 پیوند آسمونی بستیم و 21 مرداد سال 87 با هم همخونه شدیم و خاطراتمون رو با هم اینجا ثبت می کنیم به یادگار برای عزیزانمون انشاالله که لایق تربیت فرزندانی علوی و مهدوی باشیم. روز نهم فروردین ماه 93خدای مهربون ما رو لایق پدر و مادر شدن کرد. فرشته کوچولوی ما فاطمه سما امانت بزرگ خداوند رحمان به ماست.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
Daisypath Anniversary tickers


線香花火ブログパーツ

[PR] 面白タイピングに挑戦!

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
  • بک لینک | قالب وبلاگ