فاطمه سما و زهرا فرشته های آسمانی مامان و بابا
اللهم ارزقنی وَلَداً واجعَلهُ تقیاً زکیاً لیس فی خَلقِهِ زیادهٌ و لا نُقصانٌ و اجعل عاقبتَهُ الی خیر
قالب وبلاگ

سلام بر میوه دل مامان و بابا

اول شهادت مولی الموحدین، امیرالمومنین، برادر و وصی پیامبر (ص) رو به شما تسلیت میگم. آرزوی قلبی ما اینه که فرزندانی علوی داشته باشیم و در سپاه صاحب الزمان (عج) یاورانی برای آقا باشید.


هر گاه خداوند عشق و دوستى على را در دل مؤمنى استوار سازد

و با این حال قدمش بلغزد  (خطایى از او سر زند)

 در روز قیامت قدمش را بر صراطــــ استوار نگه دارد.

دو شب از شب های سراسر خیر قدر گذشت و امشب آخرین شب احیا و شب امضای تقدیرات یک ساله ما و تایید مولامون هست. از خدا می خواهیم که بهترن تقدیرات رو برای ما رقم بزنه و امسال سال در آغوش گرفتن شما هم باشه. الهی آمین.

شب بیست و یکم با پسرخاله و دختر خاله همسرجان رفتیم امامزاده علی اکبر چیذر برای قامه عزا و احیا. حاج م.حمود ک.ریمی هم که مراسم احیا رو عالی برگزار کرد و سحر با حس فوق العاده ای برگشتیم خونه.

روز شهادت هم با عمه جونی و فاطمه خانوم و فائزه جون رفتیم مسجد الهادی که سخنران مراسم حضرت آیت الله ش.هاب مر.ادی بود و موضوع سخرانی هم حب علی (ع) کلی درس های جدید یاد گرفتیم و مداح هم حاج م.حمود و از وصف تک تک حظات نابی که اونجا تجربه کردم زبانم قاصره. خدایا شکرت.

پی نوشت1: توی مسجد که نشستم برای نماز یه خانومی با دختر کوچولی شش ماهه اش اومد کنارم نشست. دخترش خیلی شبیه زهرا دوست وبلاگی مامان بود و اسمش هم زهرا بود. داشتم ذوق مرگ می شدم که فاطمه خانومی و دخملش رو دیدم که کاشف به عمل اومد که وبلاگ نداره و اساسی حالم گرفته شد.

پی نوشت2: زهرا جونی دیشب می گفت که توی شب های قدر دعا کرده که خدا بهش داداش بده. کلی هم نذر کرده بود. یکی از نذرهاش روضه حضرت علی اکبر (ع) خونه مامان جونی بود و می گفت چون شما نوه تون علی اکبر هست این نذر رو کردم و یه روضه حضرت علی اصغر (ع) و یک کیلو زولبیا و بامیه برای سفره افطاری دارالقران. قربون دل پاکش برم. انشاالله خدا حاجت رواش کنه خانوم خانومای ما رو.

[ ۱۳٩٢/٥/٩ ] [ ٩:٤٩ ‎ق.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

ذکر دل بود یا علی مدد بی حد و عدد یا علی مدد ولایه علی بن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی من و همسر عزیزم ابوالفضل 18 آبان ماه سال 86 پیوند آسمونی بستیم و 21 مرداد سال 87 با هم همخونه شدیم و خاطراتمون رو با هم اینجا ثبت می کنیم به یادگار برای عزیزانمون انشاالله که لایق تربیت فرزندانی علوی و مهدوی باشیم. روز نهم فروردین ماه 93خدای مهربون ما رو لایق پدر و مادر شدن کرد. فرشته کوچولوی ما فاطمه سما امانت بزرگ خداوند رحمان به ماست.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
Daisypath Anniversary tickers


線香花火ブログパーツ

[PR] 面白タイピングに挑戦!

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
  • بک لینک | قالب وبلاگ