فاطمه سما و زهرا فرشته های آسمانی مامان و بابا
اللهم ارزقنی وَلَداً واجعَلهُ تقیاً زکیاً لیس فی خَلقِهِ زیادهٌ و لا نُقصانٌ و اجعل عاقبتَهُ الی خیر
قالب وبلاگ

سلام دردانه عشقولی مامان

این روزهای با تو بودن در نهایت سختی و شیرینی می گذرد. امان از این تهوعسبز و معده درد که دست از سرم بر نمیدارد و روزهایم رنگ و بوی دیگری گرفته است.

این روزها از تمام غذاها بدم میاد و خیلی خیلی بد غذا شدم.ناراحت میوه هم معده دردم را تشدید می کند و واقعا مانده ام که چه چیز بخورم که ضعف نداشته باشممتفکر. خدایا شکرت به خاطر درک این لحظه ها شکر

روز 7 شهریور استعفایم رو نوشتم و انشاالله به زودی بازنشسته می شوم . صبح ها که سوار ماشین می شوم که بیاییم سرکار انگار که روی دریا در حال حرکت هستم و خیلی خیلی حالم بد می شود. شیرینی داشتنت به تمام سختی ها غالب استماچ. الحمدلله.

دوهفته پیش جمعه شب بابایی زودتر از همیشه از فوتبال اومد و گفت که پای دایی مرتضی جونی شکستهناراحت و با اورژانس رفته بیمارستان و خودش هم رفت بیمارستان. فرداش پای دایی رو عمل کردند و پلاتین گذاشتند الحمدلله که الان بهترند. این چند روزه هم رفتیم بهشون سر زدیم . خاله سعیده جونی و نگار خانومی هم اومدند تهران و یک شب که بابایی بیمارستان پیش دایی بود من رفتیم خونه دایی جون و کلی با خاله سعیده جونی خواهرانهقلب داشتیم.

مامان جونی و باباجونی و حمیدرضا هم از یکشنبه تا جمعه هفته قبل آهو بودندمژه و من حسابی تنها بودم به اصرار من جمعه برگشتند و فردا دوباره میروند آهو تازه علی اکبر جونم رو هم می برند و آخر هفته ما سه تا تنهاییم.گریه

عاشق این روزهام با تمام سختی هایشبغل الحمدلله علی کل نعمه

[ ۱۳٩٢/٦/۱٩ ] [ ۱:۳۸ ‎ب.ظ ] [ معصومه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

ذکر دل بود یا علی مدد بی حد و عدد یا علی مدد ولایه علی بن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی من و همسر عزیزم ابوالفضل 18 آبان ماه سال 86 پیوند آسمونی بستیم و 21 مرداد سال 87 با هم همخونه شدیم و خاطراتمون رو با هم اینجا ثبت می کنیم به یادگار برای عزیزانمون انشاالله که لایق تربیت فرزندانی علوی و مهدوی باشیم. روز نهم فروردین ماه 93خدای مهربون ما رو لایق پدر و مادر شدن کرد. فرشته کوچولوی ما فاطمه سما امانت بزرگ خداوند رحمان به ماست.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
Daisypath Anniversary tickers


線香花火ブログパーツ

[PR] 面白タイピングに挑戦!

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
  • بک لینک | قالب وبلاگ