مولود کعبه

سلام دردانه جان

چون که فردا و پس فردا نیستم و میخوام برم مسافرت به خاطر همین پیشاپیش ولادت  مولای متقیان، مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت،اسد الله الغالب، علی بن ابیطالب رو بهت تبریک میگم. انشاالله به برکت این مولود گرامی خدا بهمون فرزند علوی عنایت کنه.

والپیپر های ولادت و شهادت حضرت علی ( علیهم السلام ) , تولد حضرت علی , عید غدیر , ضربت خوردن حضرت علی

تقدیم به پدر حقیقیمان، امام زمان-ارواحُنا فِداه:

ای سفر کرده ی موعود بیا / که دلم در پی تو دربه در است

جان ناقابل این چشم به راه / برگ سبزی به تو، روز پدر است

والپیپر های ولادت و شهادت حضرت علی ( علیهم السلام ) , تولد حضرت علی , عید غدیر , ضربت خوردن حضرت علی

totalgifs.com flores-pequenas gif gif pinkrose.gifاین روز رو به بابای عزیز و مهربونم تبریک میگم. به خاطر تمامی مهربونیاش و سختگیری های بجاش ازش ممنونم. من عاشق بابای گلم هستم که هر روز که از سر کار بر میگردم با آغوش مهربونش من رو در بر میگیره و وقتایی که نمیریم خونشون مدام از مامان میپرسه که چرا بچه ها نیومدند. بابا جون عزیزم دوســــــــــــــتت دارم.وجود پرمهرت بزرگترین نعمت برای ما هست و انشاالله همیشه سلامت باشی و سایت بالای سر هممون باشه. 

totalgifs.com flores-pequenas gif gif litepinkrose.gifهمسر عزیزم روز شما هم مبارک. ممنون از اینکه مرد بزرگی برای زندگی من هستی و امیدوارم شاد و سلامت باشی و سالیان سال در کنار هم زندگی کنیم و خدا بهمون بچه های صالح و سالم بده.


ذکر من، تسبیح من، ورد زبان من علی است
جان من، جانان من، روح و روان من علی است
تا علی (ع) دارم ندارم کار با غیر علی
شکر لله حاصل عمر گران من علی است

دیشب یه خبر ناراحت کننده شنیدم و از صمیم قلب آرزو میکنم که واقعیت نداشته باشه. برای شهادت امام جواد نذر کردم و مطمئنم به برکت ماه رجب و مولود گرامی کعبه خدا حاجت روام میکنه. دیشب اصلاً خوب نخوابیدم و همش استرس داشتم. 

خدای مهربون و بزرگم همه مریض ها رو شفای عاجل عنایت بفرما.

/ 2 نظر / 6 بازدید
مهتاب

سلام معصومه جون پیشاپیش میلاد مولود کعبه رو بهت تبریک میگم امیدوارم همین روزا عیدیتو از اقا بگیری سفر خوش بگذره التماس دعا[ماچ]

ابوالفضل

برای همه آرزوهای قشنگت از صمیم قلب میگم : "الهی آمین"