عاشقانه1

ابوالفضل عزیزم

با تو بودن برایم بهترین لحظات زندگی است ومن وجود پر مهر و سرشار از عشق تو را در کاشانه قلبم به وضوح میبینم و    می دانم با تو میشود به خدا رسید
سالگرد ازدواجمان مبارک بر هر دومان...


مامان جانم همونطور که می دونی من و بابایی در 18 آبان ماه سال 86 با هم پیوند یکی شدن بستیم و خدا رو هزاران بار شکر می کنم به خاطر وجود نازنین ابوالفضل که به من هدیه داده شد تا معنای عشق و دوست داشتن رو بفهمم.

ابوالفضل مهربونم عاشقتم.پنج سال از با هم بودمان گذشته و من هروز بیش از پیش به این راز پی میبرم که تو خلق شده ای برای من تا زیباترین زندگی را برایم بسازی.

از وقتی با همیم روزها و روزها گذشته چه تلخ چه شیرین معبود را شاکرم که در تلخیها کنارم بودی و شادیها را به کامم شیرین تر کردی.شنیدم دوست داشتن از عشق برتر است حالا میتوانم کاملا این جمله را درک کنم چون تا قبل از ازدواج عاشقت بودم اما حالا چون کودکی وابسته به مادر دوستت دارم و از بودنت لذت میبرم.


یادش بخیر روزهای اول آشنایی وقتی که با مامان و بابا و داداش احمد اومدید خواستگاری. یادته که چه قدر خجالتی بودی و وقتی قرار شد هر دو تا توی اتاق من با هم صحبت کنیم تمام مدت بادستمال کاغذی توی دستت بازی می کردی. یادته به هم قول دادیم که با هم خدایی زندگی کنیم.

یادش بخیر اون روز که رفتیم برای آزمایش خون و برای اولین بار باهم تنهایی قدم زدیم. از خدا می خوام که همیشه ما رو همراه و همقدم هم قرار بده.

بعد از ظهر که جواب آزمایش رو گرفتیم و من دوباره به خاطر کمخونی شما رفتم آزمایش خون دادم .

یادش بخیر روز بله برون که در کمال تعجب ما فقط سه تا مرد از طرف شما یعنی شما و باباحاجی و داداش احمد اومده بودید و من چه قدر خوشحال شدم بعد از اینکه باباحاجی از بابا در خصوص مهریه سوال کرد و بابا رو کرد به من و گفت هرچی که معصومه خانم نظرشون باشه و بعد از اعلام نظر من و صحبت های مختلف نظر شما به من دلگرمی داد که مرد رویاهام رو انتخاب کردم و تمام تنم از حس قشنگ و جدیدی سرشار شد.

یادش بخیر اولین خریدهامون با هم و خرید حلقه هامون. 

یادش بخیر اولین آب آلبالویی که با هم خوردیم و چقدر ترش بود و توی اون لحظات شیرین خیلی به هر دوتامون مزه داد و آماده شدن برای مراسم عقد.

یادش بخیر سر سفره عقد که اینقدر به فکر دوستام بودند که بهم سفارش کرده بودند براشون دعا کنم که بعد از اینکه بار سوم حاج آقا مصطفوی گفت وکیلم من فقط گفتم بله بدون پسوندهاو پیشوندهایی که توی ذهنم بود.

یادش بخیر بعد از مراسم عقد توی محضر شما من رو بردی خونه داداش احمد. غافل از اینکه مامان و بابام و مهمونا دم در منتظر ما بودند. و چقدر مراسم عقد کنون به همه ما خوش گذشت.

یادش بخیر اولین بوسه عشق که چقدر گرم و مهربانانه بود و دلگرمم کرد به داشتن مردی چون تو عاشق و عاقل و عارف 

تو مرا می فهمی...

من تو را می خواهم و همین ساده ترین قصه ی یک انسان است...

تو مرا می خوانی...

من تو را ناب ترین شعر زمان می دانم

و تو هم می دانی تا ابد در دل من خواهی ماند... 


/ 1 نظر / 2 بازدید
ابوالفضل

مرسی،ممنون،قربونت،فدای شما،عزیزم گلکم من لایق اینهمه تعریف و تمجید شما نیستم و همواره از خدای مهربون میخوام روزهای خوبی رو برامون در کنار هم و خانواده هامون رقم بزنه(البته اولاد سالم و صالح هم) همیشه عاشقتم بوس بوس بوس بوس