هیات مدیره

سلام بر دختر کوچولوی مامانی

توی این پست میخوام برات از یه اتفاق خیلی خوب تعریف کنم. 

هر دو هفته یک بار اعضای خانواده باباحاجی دور هم جمع میشیم و جلسه قران داریم و قران تلاوت می کنیم. از چند جلسه قبل آبجی سعیده جونم دخترها رو دور هم جمع می کرد و با بچه ها یه گروه تشکیل دادند به اسم هیات مدیره.

بعد از اینکه آبجی جونم و نگار خانومی رفتند مشهد من شدم مسئول هیات مدیره و هر جلسه با بچه ها در مورد یک موضوع صحبت می کنیم و برای جلسه بعد هم موضوعی رو مطرح می کنیم.

اولین جلسه از بچه ها خواستیم که یه کتاب درست کنند و همه ی بخش ها از موضوع و جلد و نقاشی ها کار خودشون باشه موضوع جلسه هم در مورد محرم و امام حسین (ع) بود.

جلسه دوم موضوع جلسه در مورد حضرت عباس (ع) و ادب بود و کاردستی هم نقاشی با موضوع جلوه های محرم بود و کار بچه ها فوق العاده بود.

جلسه بعدی هم که انشاالله پنجشنبه آینده هست موضوع جلسه نامه به امام رضا (ع) و نقاشی در این خصوص هست.

این جلسات خیلی مفید هستند و من کلی مطالب عالی از بچه ها یاد می گیرم و به همه ما فوق العاده خوش می گذره.

اینم گزارش فائزه جونی از جلسه اول

و این هم نقاشی جلسه دوم فاطمه خانومی

/ 5 نظر / 18 بازدید
termeh

سلام خوبی ؟ چه خوش سلیقه ی .. وبلاگ زیبایی داری ... تبریک می گم اگه حوصلت سر رفته دلت گرفته نیاز به هم صحبت داری بیا پیش ما منتظر حضور گرمت هستیم ... www.caspianchat.ir (( کاسپین چت ))

مهتاب

وای چقدر عالی یاد بچگیهام افتادم وقتی همه خونه مامان بزرگ جمع میشدیم دختر داییم که قیافه با جذبه ای داشت معلم میشد و ما واقعا احساس میکردیم تو مدرسه ایم [رویا]یادش بخیر

آسمونی*مامان حسین جان*

سلام مامان خانووومی.. کلوچه ات خوبه؟؟[بغل] چه کار خوب و قشنگی... عزیزم چقدر گزارش فاطمه خانوم خوشکل بود... جالبیش اینجاست که فاطمه سما رو هم به رسمیت شناخته... عزیزم[قلب] موید باشید[گل]

ابجی محبوبه

آفرین به این همه استعداد

ابوالفضل

خدا حفظشون کنه این خانمهای نازنین رو جای نگار جون و آبجی سعیده خیلی خالیه[قلب]