حب علی بن ابی طالب (ع)، جواز عبور از صراط

سلام بر میوه دل مامان و بابا

اول شهادت مولی الموحدین، امیرالمومنین، برادر و وصی پیامبر (ص) رو به شما تسلیت میگم. آرزوی قلبی ما اینه که فرزندانی علوی داشته باشیم و در سپاه صاحب الزمان (عج) یاورانی برای آقا باشید.


هر گاه خداوند عشق و دوستى على را در دل مؤمنى استوار سازد

و با این حال قدمش بلغزد  (خطایى از او سر زند)

 در روز قیامت قدمش را بر صراطــــ استوار نگه دارد.

دو شب از شب های سراسر خیر قدر گذشت و امشب آخرین شب احیا و شب امضای تقدیرات یک ساله ما و تایید مولامون هست. از خدا می خواهیم که بهترن تقدیرات رو برای ما رقم بزنه و امسال سال در آغوش گرفتن شما هم باشه. الهی آمین.

شب بیست و یکم با پسرخاله و دختر خاله همسرجان رفتیم امامزاده علی اکبر چیذر برای قامه عزا و احیا. حاج م.حمود ک.ریمی هم که مراسم احیا رو عالی برگزار کرد و سحر با حس فوق العاده ای برگشتیم خونه.

روز شهادت هم با عمه جونی و فاطمه خانوم و فائزه جون رفتیم مسجد الهادی که سخنران مراسم حضرت آیت الله ش.هاب مر.ادی بود و موضوع سخرانی هم حب علی (ع) کلی درس های جدید یاد گرفتیم و مداح هم حاج م.حمود و از وصف تک تک حظات نابی که اونجا تجربه کردم زبانم قاصره. خدایا شکرت.

پی نوشت1: توی مسجد که نشستم برای نماز یه خانومی با دختر کوچولی شش ماهه اش اومد کنارم نشست. دخترش خیلی شبیه زهرا دوست وبلاگی مامان بود و اسمش هم زهرا بود. داشتم ذوق مرگ می شدم که فاطمه خانومی و دخملش رو دیدم که کاشف به عمل اومد که وبلاگ نداره و اساسی حالم گرفته شد.

پی نوشت2: زهرا جونی دیشب می گفت که توی شب های قدر دعا کرده که خدا بهش داداش بده. کلی هم نذر کرده بود. یکی از نذرهاش روضه حضرت علی اکبر (ع) خونه مامان جونی بود و می گفت چون شما نوه تون علی اکبر هست این نذر رو کردم و یه روضه حضرت علی اصغر (ع) و یک کیلو زولبیا و بامیه برای سفره افطاری دارالقران. قربون دل پاکش برم. انشاالله خدا حاجت رواش کنه خانوم خانومای ما رو.

/ 2 نظر / 10 بازدید
فاطمه مامان زهرا

معصومه جانم ايشالا قبول باشه ! كاشكي ما اونجا بوديم شما رو مي ديديم . ما اين دو شب دانشگاه تهران رفتيم . مادري خونشون محرم ها و أيام فاطميه روضه دارن و گاهي هم مولودي برگزار مي كنند . ايشالا خبرتون مي كنم تشريف بيارين هم ديگرو از نزديك ببينيم ! التماس دعا . اگر قرار شد بياين دانشگاه تهران به من خبر بده يه جا قرار بذاريم عزيزم .

Lidoma

سلام دوست من.وب زيبايي داري.اگه وقت کردي به وب منم سر بزن و نظرتو مطرح کن. ‌ ‌‌