هفت روزگی

سلام بر فرشته خوشگل مامان

دخملی عزیزم امروز شما هفت روزه شدی و ماشاالله خانومی شدی. خدا حفظت کنه.

با توجه به اینکه خیلی زودتر از اون روزی که انتظار داشتیم بدنیا اومدی ولی خدا رو شکر وزن گیری شما خوب بود و با وزن 3کلیو و 350 گرم و قد 50 سانتی متر متولد شدی.

روز پنجم که برای چکاپ رفتیم دکتر شما زردی داشتی و آزمایش دادیم و اگه سطح بیلی روبین نیم درجه بالاتر بود بایستی بستری میشدی ولی به لطف حضرت مادر اومدی خونه و فرداش هم دوباره رفتیم بیمارستان و چکاپ زردیت 13 بود و خدا رو شکر پایین اومده بود. الان هم همچنان رنگ پوستت زرد هست و من نگران هستم.

روزهای مادرانه روزهای فوق العاده شیرین و پر استرسی هست . شیرینی این روزها رو برای همه خانوم ها از خدای مهربون آرزومندم.

و اما عکس های این چند روزه شما. البته عکس ها از جلو هست و شما رو بزرگتر از اون چیزی که هستی نشون میده.

 

 

 

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

الحمدلله علی کل نعمه

/ 4 نظر / 27 بازدید
فاطمه مامان زهرا مسافر كربلا

اي جيييييگررررر[قلب] معصومه جان ، زهرا هم يه كم زردي داشت ولي با پشتكاري كه در خوردن شير از خودش نشون داد تونست خيلي زود از دستش خلاص بشه[نیشخند] مي دوني كه آغوز ملينه و باعث دفع اين گلبولهاي قرمز دوران جنيني و در نتيجه كاهش سطح زردي مي شه . اين ترنجبين هم كه بعضيها به بچه براي كاهش زردي مي دن ظاهرا همين خاصيت رو داره ( لازم به ذكر است كه من به شدت و قويا مخالف اين كار هستم از الان تا الي الابد !!) پس تا ميتوني خديجه كوچولو رو تشويق به خوردن شير مادر بكن كه شير مادر و مهر مادر جايگزين ندارد . اين جمله آخر هم پيام اخلاقي بود !

فاطمه مامان زهرا مسافر كربلا

به اين آدرس برين و متن كامل همه سوالها و جوابها رو دقيق بخونين . پياده شده برنامه سلامت باشيد با حضور دكتر مرندي . تاكيد مي كنم همه سوالها و همه جوابها رو بخونين ، چون تو جواب سوالها مطالب رو گفته كه خيلي فراتر از سوال طرح شده است و اطلاعات خوبي رو در اختيارتون مي ذاره : www.dr-marandi.ir

محمد

خاله سوسکه شنیده بودم اما خاله کفشدوزک نه ماشااله

محدثه

سلام زن دايي خوبيد الحمدا...؟متاسفانه مانتونستيم بيايم فاطمه سماروببينيم دلم براش يه ذره شده ازطرف من بوسش كنيدوبه همه سلام برسونيد.