افطار

سلام دلبر مامانی

روزهای شیرین ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا دارد به سرعت می گذرد و کم کم دارد خوان بزرگ الهی جمع می شود. دلمان برای ماه خوب خدا تنگ می شود حتی هنوز که تمام نشده است، حتی با وجود روزهای طولانی و گرمای هوا و حتی با اینکه همسرجان حسابی لاغر شده و این روزهای آخر را بسختی می گذراند. خدای عزیزم توفیق درک فیوضات روزهای باقیمانده از این ماه رو نصیب ما بگردان و تا پایان این ماه به برکت مولود این ماه ببخش. بارالها این ماه رمضان را آخرین رمضان عمر ما قرار نده.


امسال با لطف خدای مهربان روز دهم ماه مبارک خانواده خودم رو برای افطار دعوت کردیم و 30 نفری مهمان داشتیم که سوپ جو و جوجه کباب تابه ای با بادمجان و سیب زمینی درست کردم که عالی شده بود. همسرجان هم عاشق مهمان هست و خیلی خیلی به من کمک کرد و همین جا ازش تشکر می کنم و از خدا می خوام بهش عمر باعزت و طولانی بده و سایه اش بالای سر ما.شِـــکـــلـَــک هــاے عـَــروسـَــــک

و اما اینکه انشاالله امشب هم برای افطار مهمان داریم  و خواهر و برادرهای همسری مهمان ما هستند و برای افطار حلیم از بیرون می گیریم و لوبیاپلو هم غذای اصلی و دسر هم کیک پنیر و ژله موزی.

خدا رو شکر دیشب تا دیروقت همه کارها رو با همسرجان انجام دادیم و بحمدلله خیالم از بابت مهمونی امروز راحته.

راستی نوشت1: ماه مبارک امسال سه تا از دوستای مجازیم که خیلی دوستشون داشتم و از لحظه ای که خبر بارداریشون رو اعلام کردند همراهشون بودم بسلامتی نی نی هاشون رو بغل گرفتند. مامان حسین جان، مهتاب جون (مامان حلماconnie_32.gif خانوم) و حوری جون (مامان قدم خیر خانوم). انشاالله در پناه امام مهربانی ها فرزندانشون رو بزرگ کنند.

راستی نوشت2: گل پسر خونم علی اکبر گلم ماشاالله حسابی بزرگ شده و آقایی شده خدا حفظش کنه قندعسل خاله رو.

/ 1 نظر / 31 بازدید
فاطمه مامان زهرا

قبول باشه معصومه جان . در ضمن قبول نيست !فاميلهاي خودت جوجه كباب و بادمجون و سيب زميني ؛ فاميلهاي همسرت لوبيا پلو ؟؟؟ (گرچه من به شخصه عاشق لوبيا پلو هستم و به جوجه كباب ترجيحش مي دم ! )