تکمیل رویا های 91 در جوار امام هشتم

بله جونم برات بگه که با توجه به برف تاکسی نبود و با یه ماشین شخصی رفتیم نزدیک حرم و می خواستیم برای شب جایی رو بگیریم ولی پشیمون شدیم و قرار شد شب توی حرم بمونیم و خیلی خوب شد چون با توجه به اینکه کف خابون ها بسیار لغزنده و خطرناک بود اینطوری خیالمون راحت بود و شب تا صبح توی حرم بودیم.

اول رفتیم نزدیک حرم و شام خوردیم چون هم خیلی گرسنه بودیم و هم اینکه مغازه ها داشتند می بستند و بعد هم رفتیم پابوس امام خوبی ها. حیاط ها و صحن های حرم پر از برف بودند و مسیرهایی رو برای رفت و آمد زائرین تعبیه کرده بودند که اگه اونا نبودند امکان حرکت نبود و حرم خیلی خلوت بود و رفتیم برای زیارت و به هردوتامون خیلی خیلی حال داد.

 

قربون امام رضا برم که ما رو توی این شب برفی و به نسبت خلوت مهمون خودش کرده بود و یه دل سیر با امام مهربونی ها راز و نیاز کردیم و عالی بود.

 

 

البته یه گله از خادمین آقا دارم اونم اینکه تا چشممون میرفت روی هم می اومدند به زور بیدارمون می کردند و این با منش مهمون نوازی امام هشتم منافات داره. واقعا تو این شب برفی خدا رو خوش نمیاد با مهمون های آقا اینطوری رفتار بشه.

 

شب رویایی بود با یه خانومی آشنا شدم که یزدی بود و یک سالی بود که به خاطر کار شوهرش که سرهنگ نیروی انتظامی بود ساکن مشهد بودند و با هم که صحبت می کردیم متوجه شدم که مشکل ناباروری داره و خیلی براش دعا کردم و آقا بهشون نظر لطف کنه و زود زود بهشون نی نی بده. انگار امام رضا اونو فرستاده بود سمت من که حالا بعد 8 ماه که منتظرم شما بیای توی دلم بیتابی نکنم و بیشتر از این حرف ها صبر داشته باشم.

 

صبح بعد از نماز با ابوالفضلی رفتیم رواق دارالحجه که من عاشقشم و حس عالی بهم میده و دعای ندبه رو خوندیم و بعد رفتیم صبحانه خوردیم و دوباره برگشتیم حرم و هر کدوم برای خودمون رفتیم زیارت و بعد رفتیم صحن جمهوری و آقای علی جباری که داماد دایی حسن جونم هست داشتند برای عید مصاحبه می کردند. محمد دایی و وحیده و زهرا جونم هم اومدند پیشمون و با هم رفتیم حرم. اونا برای ساعت 8 شب بلیط برگشت داشتند.

من و ابوالفضلی هم تا ساعت 12 حرم بودیم و بعد زیارت وداع رو خوندیم و از امام رضای عزیم خواستم که دوباره زود زود بطلبه بیاییم به پابوس و ایندفعه انشاالله با خانواده خودم و ابوالفضلی. بعد رفتیم راه آهن دست حمید عموحسنم درد نکنه که برامون جور کرد و با قطار ساعت 13:45 راهی تهران شدیم. خیلی زحمت کشید انشاالله خدا عموی مهربونم رو شفا بده و به حمید عمو هم هرچی که میخواد بده.

خدا رو هزاران هزار بار شکر که امسال بعد از سفر کربلا توی خرداد ماه و سفر مشهد توی شهریور ماه سفرهای رویایی سال 91 ما رو با زیارت امام رضا (ع) کامل کرد.

خدای مهربونم زود زود زیارت امام رضا(ع) رو قسمت همه ی آرزومندان بکن علی الخصوص مبیناجون و فاطمه و فائزه عزیزم.

 

/ 2 نظر / 5 بازدید
مامان کنجد

زیارتتون قبول، ان شاالله همیشه به زیارت، خب شد حالا پیش ما نیومدی[گریه][گریه] من حالا هیچی کنجد چه گناهی کرده خاله و دایی جونش اینقدر دوست داره[گریه] راستی قالب نو و بهاری خشملت هم مبارک[گل]

ابوالفضل

آبجي خانم شما و علي آقا هميشه به ما لطف دارين انشاالله سال جديد در كنار دخملي(جيگر داييش) سالي شاد، پر بار،همراه با موفقيت وتندرستي و خلاصه متفاوت براتون باشه ايام به كام[گل]